Jesteśmy pochodzącym z Pomorza małżeństwem. Podczas naszych wspólnych wakacji zawsze szukaliśmy miejsca na wypoczynek, które zapewni nam możliwie bliski kontakt z naturą: piękną plażę, czyste lasy, spokój niezmącony gwarem zatłoczonych dróg i dyskotek oraz perspektywę zawsze luźnych i niestłoczonych plaż – niezależnie od pory dnia i roku. I właśnie w Lubiatowie takie miejsce znaleźliśmy. I to, co nam się w nim podoba to, to, że okolica Lubiatowa jest wolna od intensywnego gwaru nadmorskiego, intensywnych zapachów smażalni ryb, czy głośnych ogródków piwnych. I to tu raczymy się spacerami z dziećmi, wolni od nachalności kramów z fast-foodami i chińskich tandetnych zabawek. I to tu spędzamy weekendy i wakacje. I to tu cieszymy się pięknem tego miejsca, w którym się zakochaliśmy.

I dlatego chcieliśmy się związać z nim na długo, inwestując swoją energię, czas i serce w tworzenie miejsca pasującego do tej pięknej okolicy, miejsca bezpiecznego, miejsca czystego, miejsca wygodnego.

Miejsca naszego i miłego. Miejsca, którym chcemy się z Wami podzielić. Naszych „Domków Miłych”.

Lubiatowo

To położona między Łebą i Dębkami mało znana nadmorska miejscowość w Polsce z niezatłoczonymi, najpiękniejszymi i  krystalicznie czystymi plażami.

To idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek nad morzem dla Ciebie oraz całych rodzin.

Jesteś zainteresowany i chcesz spędzić wspaniały czas w Domkach Miłych?

Zapraszamy do sprawdzenia cennika. Jeżeli jesteś przekonany, zapraszamy do rezerwacji terminu.